biuro@metalmarket.net.pl
tel.: 661 331 248

Dostawy towaru

Praktyczna zasada – im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz.

Każda firma ma negocjowane indywidualnie warunki sprzedaży – przypisane stałe rabaty na grupy towarowe lub poszczególne produkty.

Polityka Firmy opiera się na praktycznej zasadzie im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz, co przekłada się na praktyczne oszczędności dla każdej Firmy, która dokonując systematycznych, cyklicznych stałych zakupów w Metalmarkecie zyskuje każdego miesiąca wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonej gotówki.

Plusem zakupów w Metalmarket dla nowej Firmy jest brak minimum logistycznego przy pierwszym dokonanym zakupie, co ma niebagatelny wpływ na podejmowane decyzje o zakupie danego towaru przez Firmy i często stanowiło barierę nie do przejścia ze względu na wymagany zakup np. całej palety, całego pełnego opakowania, kartonu, paczki.

 

Zakupy dokonywane w sieci Metalmarket to także darmowa dostawa do Twojej Firmy lub domu.

Nie musisz martwić się o to w jaki sposób przetransportujesz zakupione przez siebie towary. Gwarantujemy szybką dostawę na wskazany adres, a obsługa naszych sklepów pomoże Ci w załadunku zakupionego towaru.

Ceny transportu są zróżnicowane przede wszystkim w zależności od odległości na jaką dowożony jest towar. Do dyspozycji mamy samochody dostawcze dla towarów poniżej 1,5 t i auta ciężarowe przeznaczone do większych ładunków.

O szczegółowe informacje pytaj sprzedawców w salonach Metalmarket.