biuro@metalmarket.net.pl
tel.: 661 331 248

Program nagród – Nagrody i Promocje

Program lojalnościowy

Czy wiesz, że dokonując stałych zakupów w Metalmarkecie możesz gromadzić punkty na swoim indywidualnym koncie? Spytaj sprzedawcę w sklepie o program lojalnościowy i odbieraj nagrody! Kilkaset atrakcyjnych produktów czeka na Ciebie. Zobacz katalog ze sprzętem AGD, RTV, zabawkami, kosmetykami, biżuterią…

Czym jest

Program „Nagrody i Promocje” został stworzony po to, aby nagradzać stałych klientów za dokonywane zakupy w firmie Metalmarket. Jego największym atutem jest bardzo bogaty katalog nagród. W 16 kategoriach zamieściliśmy kilkaset atrakcyjnych produktów od sprzętu AGD, RTV po zabawki, biżuterię i kosmetyki. Przy wyborze prezentów kierowaliśmy się zasadą – każdy znajdzie coś dla siebie.

Na czym polega

Program polega na zbieraniu punktów i zapisywaniu ich na indywidualnym koncie. Za każde wydane 50 zł brutto na zakupy w naszych sklepach otrzymują Państwo 1 punkt. Podstawą do naliczenia punktów na indywidualnym koncie jest dokonanie terminowych płatności za zakupy. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możecie Państwo je wymienić na prezenty z Katalogu Nagród. Każda nagroda ma przypisaną wartość punktową, potrzebnych do jej odebrania. Dodatkowo możecie Państwo zamówić drukowany katalog, dzwoniąc lub odwiedzając wybrany sklep.

Jak odebrać nagrodę

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów zgłaszają Państwo zapotrzebowanie na wybraną przez siebie nagrodę kontaktując się ze swoim opiekunem handlowym, odwiedzając najbliższy salon sieci Metalmarket bądź telefonicznie dzwoniąc na nr. danego salonu lub wysyłając emaila z kodem nagrody.

Nagroda jest dostarczana do Państwa jak najszybciej. Nagroda jest wysyłana kurierem bądź pocztą bez żadnych dodatkowych kosztów. Nagrodę można również odebrać osobiście w danym salonie sieci Metalmarket.

Nagrody

Nagrody prezentowane w katalogu są identyczne jak te dostarczane przy realizacji punktów. W wyjątkowych przypadkach, przykładowo kiedy dany produkt został wycofany przez producenta lub dystrybutora, zawsze oferujemy Państwu artykuł o takich samych lub lepszych parametrach. Dokładamy również wszelkich starań aby kolory produktów odpowiadały tym na zdjęciach – niestety nie jest to możliwe w 100% przypadków. Może się również zdążyć że rzeczywisty wygląd nagród może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciach. Jednakże są to sytuacje marginalne powodowane zmianą designu produktu przez jego producenta.

Regulamin

Każdy uczestnik programu „Nagrody i Promocje” musi przestrzegać i spełniać wszystkie punkty regulaminu programu. Pełna treść regulaminu dostępna jest w punktach sprzedaży Metalmarket.