biuro@metalmarket.net.pl
tel.: 661 331 248

Praca

Dołącz do naszego zespołu!

  • Jesteś nastawiony na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji?
  • Jesteś zaradny i szybko się uczysz?
  • Praca w strukturach sprzedaży nie jest Ci obca?
  • Jesteś nastawiony na sukces?
  • Lubisz konkretne wyzwania?
  • Realizujesz się w wypełnianiu praktycznych zadań?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Skrócony Opis stanowiska:

  • efektywna sprzedaż oraz koordynowanie bieżących spraw klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • konstruktywna współpraca w strukturach firmy
  • cykliczne spotkania z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • zdolność analitycznego myślenia oraz szybkiego wyciągania wniosków
  • komunikatywność
  • odważna i otwarta postawa
  • efektywna organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres pawel.wrzodak@dromet.com.pl